Ana Sayfa GÜNCEL Ev mi Araba Mı? Parayı Dert Etmeyin

Ev mi Araba Mı? Parayı Dert Etmeyin

ev-mi-araba-mi

Tasarrufla araba almanın yüzlere farklı yolu olabilir. Ancak en bilinen yolu ise; bir ev üstüne ya da maaş üstüne çekilen, düşük faizli kredilerdir. Ben kredisiz bir alım yapmak istiyorum diyenler için de sistem, özel ödeme koşulları yaratabiliyor. Evim evim de sizlere kredisiz ödeme şeklini sunan bir şirkettir. Faizsiz ev kredisi sunan şirket, kendi içerisinde bu parayı değerlendirerek, sizleri önce ev ya da ev sahibi yapıyor, daha sonra cüzi miktarlar belirleyip, bu parayı sizlerden taksit yolu ile alıyorlar. Ev almak istiyorum dediğinizde elinizin altında, peşinat yapabileceğiniz bir meblağ varsa; ne mutlu size. Ancak peşinat anlamında bir birikim sahibi değilseniz, üzülmenize de gerek yok.

Parayı Dert Etmeyin

Aklınızı karıştıran konu para ile alakalı ise, mutlaka bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Banka ya da müteahhitler sizler bu konuda farklı öneriler getirebiliyorlar. Önemli olan şey; sizlerin tasarruf anlamında bir çalışma içerisinde olmanızdır. Eğer taksitle ev almak sizlere daha iyi bir seçenek gibi görünüyorsa; taksitlerinizi şimdiden bir kenarda toplayıp, günü geldiğinde ödeme yapabilirsiniz.

Ev mi Araba Mı?

Ev veya araba almak isteyenlerin çok fazla düşündüğü konulardan olan; öncelikli yatırım konusu kişiden kişiye göre değişiklik arz ediyor. Eğer siz finansal durumunuza güveniyorsanız ev alma tercihini daha sonraya bırakabilirsiniz. Yeni bir araca ihtiyacınız varsa; taksitle araba alma fikri sizlere daha yakın gelebilir.

Birikimsiz Konut Sahibi olunur Mu?

Birikimsiz olarak çıktığınız bir yolda; maddi sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Fakat ben kendi taksitlerimi ve de ödemelerimi ona göre ayarlarım, bankadan da destek alabilirim düşüncesi içerisindeyseniz; şimdiden birikim yapmak konusunu gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle kredisiz ev sahibi olmaya çalışanlar, bu durumu hayatlarında artık bir ritüel haline getirerek biriktirme eylemine geçmeliler.

Konut ve Araba İhtiyacı

İnsanlar ekonomide ki değişiklikleri takip ederek; faizsiz konut alam girişimlerinde sık sık bulunuyorlar. Peşinatsız ev alma denemeleri de bu konuda ki başarılı girişimin bir örneğidir. Fırsatını yakaladığınız anda tasarrufla ev almayı denemelisiniz. Bununla beraber tasarrufla araba da almak işinize gelebilir.