Ana Sayfa TASARRUF Tasarruf A.Ş Ankara Şubesi

Tasarruf A.Ş Ankara Şubesi

tasarruf şubeleri

Ülkemizde hızla gelişen bir hizmet markası olan Tasarruf A.Ş, yıllar boyunca milyonca insanı senetler araba ve ev sahibi yapmıştır. Faaliyetlerine 2020 itibarıyla hız kesmeden devam etmektedir. ‘’Türkiye’de mülksüz insan kalmayacak!’’ sloganıyla hareket eden firmamız, başkentimiz Ankara bünyesinde de hizmet vermeye hız kesmeden devam etmektedir. Ankara ilinde veya çevre ilçelerinde ikamet eden tüm vatandaşlarımızı senetler araba sahibi yapabilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elden taksitle araç sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey firmamızın resmi internet sitesi üzerinden veya Tasarruf A.Ş Ankara Şubesini ziyaret ederek firmamıza ulaşmanızdır. Ayrıca 7/24 faaliyet gösteren müşteri yardım hattı üzerinden de kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Alanında uzman ve güler yüzlü ekibimizle talebinizin anında değerlendirileceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Tasarruf A.Ş Ankara Şubesi Senetle Araba Alımı

Peşinatsız ve taksitle araba sahibi olmak, Tasarruf AŞ tarafından banka notunuza bakmaksızın gerçekleştirilen işlemler dizinine verilen isimdir. Aynı zamanda ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir araba satın alımı için bütçe ayıramayan kişilerin de imdadına yetişebilen bir oluşumdur. Senetle araba sahibi olmanın avantajlarından biri de arabanın yaşını, peşinatını ve taksit durumunu tamamen sizin belirliyor olmanızdır. Çünkü banka üzerinden kredi yöntemiyle alınan araçlarda 5 yıldan yüksek olması ve mutlaka yüklü bir peşinat ödemesi beklenmektedir. Fakat Tasarruf A.Ş tarafından talep ettiğiniz senetle araba işlemlerinle bu yöntemlerin tümünü belirleme hakkı tarafınıza sunulmaktadır. Yani bankanın size dayattığı araç modeline değil, kendi özel isteğiniz üzerine getirilen arabalara tercih ettiğiniz ödeme yöntemler sahip olacaksınız.

Tasarruf A.Ş Ankara Şubesinden Senetle Araba Nasıl Alınır?

Tasarruf AŞ Ankara şubesi üzerinden senetle araba almak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar oldukça basittir. İlk olarak şubemizin internet sitesini ziyaret etmeniz veya telefon yardımıyla erişim sağlamanız gerekmektedir. Daha sonra sizlere güler yüzle hizmet etmeyi kendisine misyon edinmiş personellerimizle senetle araba istediğinizi beyan etmeniz, satın alım işlemlerinizin başlaması için yapmanız gereken tek uygulama olacaktır. Son olarak kredi notunuza bakmaksızın, esnek ödeme yöntemleriyle sahip olduğunuz aracınızı satın almak için Tasarruf A.Ş Ankara şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Tasarruf AŞ Şubeleri İçin Tıklayın