Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarruf AŞ Araba Kampanyası Detayları

Tasarruf AŞ Araba Kampanyası Detayları

Tasarruf AŞ kapsamında sunulan araba kampanyası ayakları yerden kesiyor. Tasarruf AŞ tamamen farklı gelir gruplarına göre hazırlamış olduğu, 24 ya da 36 kişilik Grup Tasarruf planları ile fark yaratıyor. 1. Ayda ya da en geç 4. ayda bu kampanya sayesinde kendi arabanızla seyahat etme konforuna ve fırsatına sahip olacaksınız. Müşteriler için sınırlı bir zaman zarfı ve kişi ile oluşturulan kampanyadan faydalanmak için hızlı davranmak ve avantajları fırsata dönüştürmek yerinde olacaktır.

Tasarruf AŞ tarafından sunulan araba kampanyasının bazı avantajları şu şekildedir;

Araba Kampanyası Avantajları

  • 36 ya da 24 kişilik Grup Tasarruf Planlarından birine dahil olarak erken sürede arabanın verilmesini sağlayan çekilişe girmeye hak kazanabilirsiniz.
  • Erken Teslim Çekilişi sayesinde 1. aydan itibaren aracınızın sahibi olarak ayağınız yerden kesme şansını yakalayabilirsiniz.
  • En geç 4 ay içinde hayalinizdeki arabaya sahip olabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılım tarihleri belli zamanlarda değişiklik gösterse de genellikle yıl sonuna kadar belirlenir.
  • Kampanya sınırlı sayıda kişiye için hazırlanmış ve sunulmuştur.
  • Bu kampanya sayesinde araba sahibi olurken ayrıca ekstra kredi faizi gibi maliyet de ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Yalnızca bu kampanyaya özel indirimli hizmet bedelinden faydalanabilirsiniz.

Araba kampanyasının pek çok avantajı bulunur. Bunları yukarıda sıraladık. Bu sayede insanların araba sahibi olmasını oldukça kolaylaştırdık. Tasarruf AŞ bünyesinde bulunan konunun uzmanları ile yapılan değerlendirmeler sonucu tüm detaylara sahip olarak plana girmek akıllıca bir tercihtir.

Bu anlamda bankalardan kredi çekmeden güvenilir şekilde en uygun hizmeti almak mümkündür. Kredi masrafı, faizi ve geri ödemesi ile uğraşmak istemeyen kişiler sunulan araba kampanyasında vakit kaybetmeden faydalanmalı yıl sonuna kadar aracına kavuşmalıdır. Detaylı tüm bilgiler internet sitesinde açık şekilde yer alır.

Tasarruf AŞ İçin Tıklayın