Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarruf AŞ Araba Kampanyası

Tasarruf AŞ Araba Kampanyası

Araba almak son derece zor bir süreçtir. Ülkemizde vergi oranlarının yüksek olması vatandaşları zorlayan en önemli etkendir. Buna bağlı olarak kredi çekmeden araç alınabilmesi neredeyse imkansızdır. Kredi çekerek araç alan kişilerin en çok yakındığı konu ise kredi faizlerinin çok yüksek olması. Neredeyse bir araba parası da bankaya ödemek zorunda olan kişiler için yeni bir model hayata geçti.

Tasarruf AŞ araba kampanyası bu hususta kişilerin imdadına yetişti. Araba almak isteyen kişiler için en önemli husus kredi ödememektir. Tasarruf AŞ tarafından sunulan grup planları içinde en önemli özellik neredeyse yok denecek kadar az faizdir. Kampanyaya katılan kişiler ilk etapta araçlarını seçiyorlar. Seçilen araçların sıfır ya da ikinci el olması tamamen kampanyaya katılacak kişilere bırakılıyor. Araçlarını seçen kişiler gelir gruplarına göre gruplara alınıyor.

Benzer gelir grubunda olan kişilerin aynı grupta yer alması herhangi bir aksaklık yaşanmamasına olanak tanıyor. Kişiler aylık ne kadar ödeme yapacaklarını bir anlaşma ile imzalıyor ve bu noktadan sonra süreç işliyor. Yapılan anlaşmada araçların kişilere hangi ayda teslim edileceği belirtiliyor. Yapılan anlaşma neticesinde sıra kendilerine gelen kişiler araçlarını belirtilen ayda alıyor ve taksitlerini ödemeye devam ediyor. Bu süreçte istenilen an finans uzmanlarından destek alınabiliyor.

Sağladığı yüksek avantajlar sebebi ile pek çok kişinin başvurduğu ve memnun kaldığı bu uygulama henüz bilmeyenler için altın değerinde. Bu nedenle detaylı bilgi almak isteyenlere internet sitesi aracılığı ile tüm detaylar aktarılıyor. Dileyen kişiler firmayı telefon ile arayarak bir görüşme de gerçekleştirebiliyor. Hemen her alanda özel kampanyaları bulunan firma oldukça kolay imkanlar sunuyor. Tamamen kişilerin gelirlerine göre oluşturulan gruplar çok fazla maliyet yükünden de kurtarıyor.

Tasarruf AŞ Araba Kampanyaları İçin Tıklayın