Ana Sayfa EV ALMAK Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı

Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı

‘’Toprak en değerli yatırımdır.’’ Bu söz atalarımız tarafından söylenen ve bugünlerde doğruluk payının ne denli yüksek olduğunu anladığımız sözlerden birisi. Özellikle de büyük şehirlerde toprak yatırımı yapanların bugün ne denli bir feraha ulaştığını, gayrimenkul yönünden ne gibi bolluklara eriştiğini görmek, pek çok insanın arsa yatırımı yapmasına ya da tarla almak istemesine de sebep oluyor. Peki, banka kredisiz ve faizsiz arsa almak mümkün olabilir mi? Evet, olabilir. Tasarruf AŞ ile arsa yatırımı yapanlar, neden bahsettiğimizi çok iyi biliyorlar. Sizler de arsa almak için birikim sahibi değilseniz, bir arsa satın almak istiyorsanız, Tasarruf AŞ yanınızda.

Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı

Tasarruf AŞ, bireylere yönelik pek çok avantaj sunuyor. Zira bireysel ve grup tasarruf planı oluşturan firmanın sunmuş olduğu Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı da tam olarak bu nedenle oluşturulmuş durumda. Bu plan dâhilinde Tasarruf AŞ ile arsa yatırımı yapabilir, ev satın alabilir, faizsiz ve taksitle araba alabilir, arsa, dükkân, ofis dahi edinebilirsiniz. Bu sistemde faiz sıfır, yani tek kuruş faiz ödemeniz gerekmiyor. Sizler de hayallerinize kavuşmak için 444 4 404’ü arayın, hemen ön bilgi edinin.

En Yakın Tasarruf AŞ Şubesi

Hali hazırda 13 şubesi ile hizmet sunan Tasarruf AŞ, bu şubelerin 5’ini İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet vermesi üzerine kurmuş bulunuyor. Ankara, Konya, Adana, Kayseri, Bursa, Gaziantep şubeleri de an itibari ile hizmet veren şubeler kapsamında. Yakın zamanda 20 adet daha şubenin hayata geçeceği bilinirken, bu şubelerin hizmet vereceği iller İzmir, Antalya, Şanlıurfa, Kocaeli, Diyarbakır, Samsun, Malatya, Sakarya, Mersin, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Kahramanmaraş, Van, Erzurum ve Denizli. Siz de kendinize en yakın Tasarruf AŞ şubesi ile iletişim kurun, yerinde ve doğru bilgilendirilerek hayallerinize Tasarruf AŞ ile arsa yatırımı yaparak kavuşun.

Tasarruf AŞ Ev Kampanyaları İçin Tıklayın