Ana Sayfa GÜNCEL Tasarruf AŞ Çekiliş

Tasarruf AŞ Çekiliş

Ev sahibi olmak, ülkemizde yaşayan milyonlarca kişinin hayallerinden birisidir. Kredi ile fark ödemeden ya da faiz ödemek istemeyenlerin alternatif tercih arayışları mevcut olduğu bilinmektedir. Birçok insan ev sahibi olmak istiyor fakat bunu güvenle ve tasarrufla yapmak için yollar arıyor. Tamamen yerli model olan sistemimiz ile alternatif arayışlarınıza son verebilmek ve bu konuda size yardımcı olabilmek için birçok seçenek sunarak çalışma sistemimizi sizin isteklerinize göre şekillendiriyoruz. Dilerseniz çekiliş ile dilerseniz çekilişsiz alternatiflerimiz ile taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Tüm bu seçimlerden önce kararlı olmalı ve hayallerinize kavuşmak için inancınızla doğru adım atmalısınız. Sahip olmak istediğiniz evi seçerek, bütçenizi belirleyerek daha sonra dahil olmak istediğiniz sistemi uzmanlarımızdan detayları ile öğrenmeniz mümkün.Finansman sistemimizde mevcut olan sistemlerinden birisi de çekilişli sistemdir. Çekiliş; sisteme dahil olan üyelerin oluşturduğu gruplar dahilinde yapılmaktadır. Bulunduğunuz grup içinde yapılan çekiliş ile ilk aylarda ev sahibi olma şansına da sahip olabilirsiniz. Her ay belli ödemeleriniz ile dahil olacağınız sistem size tasarruf olanağı da sağlamaktadır.

Ev sahibi adayları, aydan ayda taksitle ev sahibi olur gibi ödemelerini yapabilir, taksit süresini belirleyebilir ya da kaç kişilik gruba dahil olacağını seçebilirler. Bu seçimlere göre uygun bir şekilde sisteme yerleştirilirler. Ödeme planları belirlenen müşteriler belirlenen şekilde; taksitle ev sahibi olur gibi ödemelerini gerçekleştirirler. Aylık taksit ödemeleri ile dahil olduğunuz gruptan her ay bir kişi ev sahibi olmaktadır. Dilerseniz peşinat ödemesi ile ya da taksit oranınızı arttırarak ev sahibi olma imkanınızı öne çekebilir ve daha erken ev sahibi olabilirsiniz.

Bu sistemin en büyük avantajları; hem tasarruflu bir yapıya sahip olması hem de sizi faiz yükünden kurtarıyor olmasıdır. İsteğinize ve bütçenize göre uzmanlarımızın yönlendirmeleri ve uzman görüşleri ile hayallerinizdeki eve sahip olmanız sandığınızdan çok daha kolay. Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veren ve çok yakında hizmet verecek olan şubelerimizden ya da çağrı merkezimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.