Ana Sayfa FAİZSİZ YÖNTEMLER Tasarruf AŞ Hesaplama

Tasarruf AŞ Hesaplama

tasarruf-as-hesaplama

Tasarruf AŞ ev sahibi olmak isteyen herkes için uygun bir çözüm üretmeyi başarıyor. Ev ya da araba sahibi olmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği kampanyaları sunan firma bu konuda alanında rakipsiz olarak ilerliyor. Sunulan her kampanya için ayrı plan oluşturulması firmanın konuyu detayları ile ele aldığını gösteriyor.

Tasarruf AŞ kampanyaları hesaplama yöntemleri açısından birbirinden ayrılıyor. Her kampanyanın hesaplama yöntemi farklıdır. Birbirinden farklı pek çok grup tasarruf planı ve bireysel tasarruf planı olan Tasarruf AŞ, her planın hesaplanmasına ayrı bir metot kullanır. Bu planlar gruplarda bulunan kişi sayısına ya da ödenen peşinat miktarına göre belirlenir. Her grubun kendine has koşulları bulunur. Bu koşullar kapsamında hesaplama yöntemleri kişilerin bilgisi dahilinde kararlaştırılır ve işleme konulur.

Tasarruf AŞ, grup kampanyalarından birine dahil olan kişi, grubunda bulunan kişi sayısına ve bu kişiler ödeme gücüne göre hesaplanarak ödemede bulunacaktır. Grup kampanyalarında kişilerin benzer ödeme gücüne sahip olmasının nedeni budur. Benzer yaşam standardına sahip olan kişilerin aynı grupta yer alması hesaplama aşamasının kolay olmasını sağlıyor.

Aynı oranda bireysel bir kampanyaya dahil olan kişiler için hesaplama aşaması verilen peşinat ile başlar. Kişilerin ne tutarda peşinat ödediği vade sayılarını ve tutarlarını doğrudan etkiler. Yapılan hesaplamalarda vade sayısı ve taksit tutarı belli olan kişiler isterlerse herhangi bir ay içinde kalan taksitlerini toptan yatırma hakkına sahiptir.

Buna ek olarak her dönem ili gören kampanyalardan nasıl faydalanılacağını da belirtmek gerekiyor. Bu kampanyalardan birine dahil olmayı düşünen kişiler firmanın telefon numaralarından bilgi alabilirler. Ayrıca internet sitesi üzerinden doldurulan formda oldukça etkilidir. Her iki yöntemle de en kısa sürede bilgi almak son derece kolaydır.

Tasarruf AŞ İçin Tıklayın