Ana Sayfa FAİZSİZ YÖNTEMLER Tasarruf AŞ Kampanyaları

Tasarruf AŞ Kampanyaları

tasarruf aş

Bugünlerde banka faizlerinin konut ve araç fiyatlarında yarattığı etkiyi çok derinden yaşıyoruz. Sözümüz ona bir kampanya ile yola koyulan bankalar, konut sektöründe ve otomotiv sektöründe birbiri ardına yaşanan büyük yükselişlere sebep oldular. Üstelik bu durum, yalnızca %0,05 oran sebebi ile yaşandı. Hali hazırda ekonomik anlamda zorluk çeken aileler, bu yükün altına girmekte zorlanırken, yaptıkları birikim de bu sayede yok olup gitti. Zira ev almak isteyen pek çok insan, faiz yükünün altına girmeye hazır olduğu için konut fiyatlarında büyük artışlar yaşandı. Aynı durum, otomotiv sektöründe de gelişmiş oldu. Bütün bunlar bir yana, faiz ödemek yeterince sıkıcı gelmiyor mu? Gelin bu durumdan kurtulmanın yollarını paylaşalım.

 Tasarruftan Vazgeçmeyin

Tasarruf yaparak konut almak isteyen bireyler, son dönemlerde yaşanan kredi faiz düşüşlerinden kaynaklı bir sıkıntı içerisindeler. Konut satın almak için belki de uzun dönemdir birikim yapan pek çok insan, küçücük bir faiz düşüşü sebebi ile artan konut ve araç fiyatları sebebi ile hayallerini yine ertelemek durumunda kaldılar. Ancak, korkmayın. Zira fiyatların bu kadar yükselmiş olması, yalnızca kısa vadede yaşanabilecek bir durum. Gelecek anlamında fiyatların düşmesi oldukça muhtemel olmakla birlikte, satın alma gücü kısıtlı olan vatandaşlarımız için zaruri. Sizler ise bu süreçte tasarruf etmekten vazgeçmeyin, çünkü ev almanın daha kolay bir yolu var.

Konut Tasarruf AŞ ile Alınır

Ev satın almanın çok daha kolay ve sizleri faiz yükünden kurtaran yolları mevcut. Bu yöntemler arasında elbette en kolayı, kendi birikiminizi yapmak ve peşin para karşılığında konut almak. Ancak, bu denli bir birikimi yapmak da kolay değil. Eğer sizler birikim yapabiliyor, ancak bu meblağlara ulaşamıyorsanız, Tasarruf AŞ ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

Tasarruf AŞ, sık sık düzenlediği kampanyalar ile kısa vadede ev sahibi yaparken, kesinlikle faiz içermeyen ödeme modeli üzerinden de kârlı bir satın alma yöntemi oluşturuyor. Faiz olmadan, kendi ödeme gücünüze göre belirleyeceğiniz taksitlerle ev almak, bu dönem için bulunmaz nimet olsa gerek.

Tasarruf AŞ kampanyaları İçin Tıklayın