Ana Sayfa TASARRUF Tasarruf AŞ Kimdir?

Tasarruf AŞ Kimdir?

Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ faiz kullanımı yapmadan direkt olarak tasarruf yapma niyeti ile ev alma prensibin, ilke edinmiştir. Bu sayede grupla ya da bireysel olarak gireceğiniz tasarruf planına faizi karıştırmadan direkt olarak ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olabilmenin birçok yolu vardır. Birincisi faiz ile banka kredisi çekerek ev sahibi olmaktır. Ne yazık ki sık kullanılan bir yöntem olsa da oldukça maliyetli boyutlara ulaşabilir ya da faiz işlemini devreye sokabilir. İkincisi ise faiz ile ilgilenmeyen kişilerin senetle ev satın alması mümkündür. İşte Tasarruf AŞ de kendi müşterilerine özel bir şekilde senetle ev satışı yapmaktadır. Bu sayede banka faizi ödemeyen ve buna uygun ticari işlemler ile birlikte senet kullanarak ev sahibi olunmasının önü açılmıştır. Kulağa çok mantıklı geldiği için de Tasarruf AŞ nin bugün milyonlara ulaşan ev sahibi olmuş kitlesi mevcuttur.

Tasarruf AŞ İle Senetle Ev Alma

Senetle ev alma eylemi çoğu kişinin bilmediği bir yöntemdir. Bu yöntem ile ticaret kanunu geçerli olur. Bu sayede bir kişi faiz ödemeden evin değerinin biraz üzerinde ıo dönemin şartlarına uygun olarak sonradan artan fiyat koşullarından etkilenmeden direkt ev alabilir. Bu nedenle de senetle ev alma popüler bir sistem haline gelmiştir. Tasarruf AŞ ile durumu biraz daha renklendirerek senetle ev alımına ilişkin koşullardan yararlanılması üzere profesyonel çalışmalar sağlamıştır. Bu nedenle de senetle ev alma eyleminden yararlanmak için sizler de vakit kaybetmeden şirketin çalışmalarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Tasarruf AŞ ile Ev Alma

Tasarruf AŞ ile ev alma yöntemlerinden bir tanesi de grup ile çekilişe girmektir. Bu yöntem ile her ay birine çıkan ev çekilişinden yararlanabilir ve banka vadesi öder gibi senet ödemeye devam ederek çekilişin size çıkmasını bekleyebilirsiniz. Dilerseniz çekilişe katılmadan direkt olarak senet imzalayabilir. Senet bitiminde de evin tamamı sizin olmuş olabilir. Bu gibi iki farklı ödeme durumundan yaralanarak firmadan ev alabilirsiniz. Finans desteği sağlayan güvenilir bir yapıda oluşan ve bu koşulların göz önüne alınması ile birlikte sizin için en kaliteli ve en profesyonel çalışmaları bir araya sunan Tasarruf AŞ ile evsiz kalmayacaksınız.

Tasarruf AŞ Planları İçin Tıklayın