Ana Sayfa FAİZSİZ YÖNTEMLER Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ

Günümüzde faiz ödemeden ev sahibi olmak için çok zengin olmaz gerekmektedir. Eğer çok zengin değilseniz veya ev satın alacak kadar nakit birikiminiz yoksa bu alanda faiz ödemeden veya yüksek taksitler ödemeden ev sahibi olmak imkansızdır.

Ekonomik finansman desteği kapsamında sizlere faiz ödemeden ve küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olma imkanı sağlayan Tasarruf Aş. bu alanda uzun yıllardır yer alan tecrübeli bir firmadır. Sizlere sunmuş olduğu kira öder gibi ev sahibi olma kampanyaları kapsamında dilerseniz bir yıl içerisinde ev sahibi olabilir ve evinizi teslim alabilirsiniz.

Piyasada yer alan ve insanları kandıran firmalardan farklı olarak sigortalı ödeme güvencesi veren, teminat kapsamında tüm ödemelerinizi sisteme kaydeden firma bir yıl içerisinde ev sahibi olmanızı sağlıyor, Ev teslimatını en geç vade olarak birinci yıl sonunda yapıyor.

Bugüne kadar binlerce kişiye ev sahibi olma imkanı sağlayan, ev alma hayallerini gerçeğe dönüştüren firma bu alanda en fazla tercih edilen firma konumundadır. Sunmuş olduğu ekonomik ödeme planlarının yanı sıra sigortalı ödeme ve teminatlı ödeme sistemleri ile sizlere güvence veren firma en düşük maaş grubunda yer alan insanlara ve en yüksek maaş alan insanlara da ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

Ekonomik olarak kendinizi zorlamadan, bütçenizi sarsmadan, aylık olarak ödemelerinizde zorlanmadan ev sahibi olabileceğimiz, kira öder gibi ev satın alabileceğiniz bu sistem ile 1 yıl içinde ev satın alabiliyorsunuz.

Ekonomik anlamda sizlere avantaj sağlayan Tasarruf Aş. Firması uzun yıllardır sektörde yer almanın verdiği tecrübe ile sizlere farklı ev satın alma kampanyası sunuyor.

Farklı ödeme planlarının yanı sıra sizlere sunmuş olduğu kira öder gibi ev sahibi olma imkanı ile bu güne kadar binlerce kişiyi sahibi yapmıştır.

Tasarruf AŞ Hakkında İçin Tıklayın