Ana Sayfa GÜNCEL Tasarruf Yaparak EV Ve Araba Almak İstiyorum

Tasarruf Yaparak EV Ve Araba Almak İstiyorum

ev-araba-tasarruf2

Tasarrufla araba almak için birçok aile para biriktiriyor. Ancak araba fiyatlarının dolar ile bağlantılı olarak yüksek fiyatlara ulaşması araba almayı da zorlaştırıyor. Buna rağmen tutumluluğu bir karakter edinmiş olan birçok kişi yine de biriktirdikleriyle güzel bir araba alabilir.

Eğer ben para biriktirerek araba alamam diyenlerdenseniz taksitle araba alabileceğiniz binlerce oto galeri bulunuyor. Bu galeriler genelde banka kredisiyle ya da senetle taksit imkanı sunuyor.

Yüksek Faizli Ev

Yükselen konut faizleri faizsiz konut almaya çabalayan herkesi hüsrana uğratıyor. Çünkü neredeyse her banka büyük faizler uygulaması sonucu kişilerin ucuza bulduğu evi bile yüksek miktarlara almalarına sebep oluyor.

Bunun önüne geçme amacıyla kurulan en önemli şirketlerin başında gelmekte olan Evim Evim ile faize maruz kalmadan tapulu bir eviniz olacak.

Ev Almak Hayal Olmaktan Çıkıyor

Her insanın hayali kendine ait küçük de olsa bir evinin olmasıdır. Çünkü kiraların oldukça yüksek olması alınan maaşın çoğunun kiraya verilmesine sebep olur. Siz de ev alma sloganı ile yola çıkan ancak bunu başaramayanlardansanız şirketle vakit kaybetmeden görüşmelisiniz.

Taksitle ev almak için birçok araştırma yapan ancak bu arayışını olumlu sonlandıramayan herkes şirketin promosyonları ile evini satın alabilme şansını bulmaktadır.

Birikim Yaparak Ev Almak

Birikim yapmak herkes tarafından başarılabilen bir eylem değildir. Eğer kendinizi ve ailenizi ev alabilecek duruma taşımak istiyorsanız şimdiden para biriktirmeye başlamanız önerilir.

Ülkemizde tasarruf yaparak ev ya da araba alan birçok kişi bulunduğunu aklınızdan çıkarmamalı ve ümidinizi kaybetmemelisiniz.

Bankalara Ne Kadar Faiz Öderim?

Bankalardan faizsiz ev kredisi gibi bir hayal içindeyseniz bunu sonlandırmanızı öneririz. Çünkü ne özel ne de kamu bankalarından böyle bir yardım alamazsınız.

Ancak şirket sattığı evlerden faiz almadığı için başvurunuzu yaparak siz de kredisiz ev yardımından yararlanabilirsiniz.

Birikimim Yok

Peşinatsız ev alma şirketlerle ve bankalarla görüştüğünüzde de anlayabileceğiniz gibi oluru olmayan durumdur. Herkes yaptığı eve ufak da olsa bir peşinat ister.

Ev almak istiyorum cümlesini kuranlar şirketten her türlü desteği görebilirler.

Para Biriktirme Zamanı

Siz de tasarrufla ev almayı düşünenlerdenseniz firmayla bu düşünceniz gerçek olabilir.

Tasarrufla araba hayalinizde olduğu gibi ev alabilmeniz de günümüzde şirketin desteğiyle kolayca halledilebilir bir konudur.

Yaptığınız birikim ile sizin de ev sahibi olma vaktiniz gelmiş olabilir.