Ana Sayfa GÜNCEL Tasarrufla Araba almak mümkün mü?

Tasarrufla Araba almak mümkün mü?

tasarrufla-araba

Tasarrufla Araba almak mümkün mü? Her şey de olduğu gibi doğru bir planlama ile ister ev ister araba günümüz şartlarının ağırlığında bile mümkündür.

Hayatınız boyunca hep koşuşturmaktan bir şeyleri yoluna koymaya çalışmaktan ucu ucuna yaşamak zorunda kalmış olabilirsiniz. Ya da “evim evim” diyeceğiniz hep hayalini kurduğunuz bir ev alma işlemini hep ertelemiş, taksitle araba almak için galerilerde dolaşmış ama uygun olanına rastlayamamış olabilirsiniz. Hep aklınızda olan “tasarruf etsem de taksitle ev almak bize de nasip olsa” diyorsanız tasarrufla ev almak için doğru yerdesiniz.

Faizsiz Ev Kredisi

Bu dönemde faizsiz ev kredisi olması mümkün mü? Dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak artık evim evim ile tasarrufla ev almak hayal olmaktan çıkıyor. İster birikim dediğimiz yastık altındaki altınlarınızı peşinat olarak verir kendinize uygun çekilişli kampanyaya göre aylık taksitlerinizi belirler, ödemelerinizi yapar kredisiz ev alma şansınızı kullanırsınız. İster peşinatsız ev alma seçeneği ile ev sahibi olursunuz. Kısacası taksitle ev almak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Birikim Yapmak

Günümüz şartlarında birikim yapmak zor olsa da, kendinizi ve şartlarınızı biraz olsun ayarlayarak ev almak hayal değil. Ev almak istiyorum diyorsanız bazı şeylerden fedakarlık yaparak hem de kredisiz ev almak mümkün… Sadece karar verip ardından bütçenize göre yapacağınız plan ile hareket etmeniz sizi hedeflerinize ulaştıracaktır. Faizsiz konut edindirme ile ilgili yapılan birçok çalışmanın olduğu günümüzde iyi bir araştırma ile doğru kanaldan ister ev, ister araba alma şansına sahip olabilirsiniz.

Tasarrufla Araba

Sadece ev değil tasarrufla araba da alabilirsiniz. Peşinat ödemeden sadece aylık taksitler halinde ödeyeceğiniz küçük meblağlar sizi de taksitle araba sahibi yapabilir. Siz sadece istediğiniz arabanın ikinci el mi yoksa sıfır kilometre mi olacağına ve ne kadara mal olacağını belirleyin. Ardından ister peşinatlı, ister peşinatsız çekilişli sistemlere dahil olur, aylık olarak ödeyeceğiniz ve çekiliş ile sıranızın belirleneceği sistemler ile araba hayalinize kavuşursunuz. Sizin yapmanız gereken tek şey sistemleri iyi incelemek hangisinin size ve bütçenize daha uygun olduğunu belirlemek… Sonrasında biraz sabır ve küçük küçük ödemeler ile araba ya da ev sahibi olmak geliyor.