Ana Sayfa GÜNCEL Tasarrufla Ev Araba Alma Fırsatları

Tasarrufla Ev Araba Alma Fırsatları

ev-araba-tasarruf

Ekonomik şartlar ağırlaştıkça ev alma hayalleri ya da taksitle araba alma hayalleri hep erteleniyor. Tasarrufla araba al ya da kredisiz ev almak bu devirde mümkün mü? Günü kurtarmaya yönelik yaşamaya çalışmak son dönemlerin en çok yaşanan olayı haline geldi. Ancak bu böyle olmak zorunda değil. Günü kurtarmak yerine tasarruf yapmanın yollarını bulmak gerekiyor. Peki, tasarruf nasıl yapalım?

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Tasarruf kişiden kişiye değişiklik gösterse de ana kalem zorunlu ihtiyaçlar dışında kazanılan paradan tasarruf etmek mümkün. İster kendiniz için yaptığınız kişisel harcamalarınızdan isterseniz aileniz için yaptığınız harcamalardan küçük küçük kenara atacağınız meblağlar sizi ev ya da araba sahibi yapabilir. Yapılan tasarruf ile de taksitle ev almak ya da taksitle araba sahibi olmak da mümkün. Birikim yapmak için karar verdiğiniz an sizi hayallerinize götürecek birçok seçenek artık Türkiye’de birçok kişi tarafından kullanılıyor. Bunlardan biri de Evim evim projesi…

Ev almak istiyorum

Ev almak istiyorum diyorsanız birçok seçeneğinizin olacağı bir projede yer almak isteyebilirsiniz. Hem peşinatlı ve peşinatsız seçenekleriyle sizin belirleyeceğiniz taksitlerle, faiz de ödemeden ev ya da araba almanız mümkün… Yeter ki, siz tasarruf yapmaya karar verin. Bu dönemde faizsiz konut sahibi olmak ya da peşinatsız ev alma şansınızın olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İyi bir araştırma sizi doğru projenin kapısına kadar getirecektir.

Taksitle Ev Almak

Faizsiz konut kredisi almak bankalardan mümkün değil. Bunu gerçekleştiren birçok kuruluş mevcut. İmece usulünü andıran birçok katılımcıyla birlikte size ortak hayalleri gerçekleştirme fırsatı veriliyor. Bu da uzun vadede bankalardan alınacak konut kredisine faiz ödeme derdini ortadan kaldırıyor. Kısacası faizsiz ev kredisi sizin tasarruflarınızla şekilleniyor.

Peşinatsız Ev Alma

Birikim yapamadınız ve kenarda yeterli paranız yok. Üzülmeyin, peşinat vermeden aylık taksitlerle peşinatsız ev alma şansınız da bulunuyor. Peşinatsız ev sahibi olmak belki vadelerinizi uzatabilir ama siz de kolaylıkla ev ya da araba sahibi olabilirsiniz. Tasarrufla ev sahibi olmak sizin de hakkınız…

Taksitle Araba

Tasarrufla araba almak, taksitle araba sahibi olmak istediğinizde de ev için uygulanan seçenekler gibi hayallerinize kavuşmanız mümkün… Sadece doğru ve güvenilir firmalar üzerinden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.