Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri İle Faiz Yok, Ara Ödeme Yok...

Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri İle Faiz Yok, Ara Ödeme Yok Faizsiz Ev ve Araba Sahibi Olun

Tasarruf AŞ faizsiz ve ara ödemesiz herkesin ev ve araba sahibi olmasını sağlıyor. Tasarruflarını değerlendirmek isteyen kendi belirlediğin taksitle ev al veya araba al faiz sorunundan kurtularak hemen kazanmaya başlıyor. Tasarruf AŞ kirada olanların kira öder gibi taksitlerle kendi evlerinin borcunu ödeyerek ev sahibi olmalarını sağlıyor.

Peşinatsız Ev

Birikim yapmakta güçlük çekenler bütçelerinden yapacakları tasarrufları taksitler halinde ödeyerek peşinatsız ev sahibi olabilir. Tasarruf AŞ günümüz ekonomik şartlarında dar ve düşük gelir elde edenlerin ev sahibi olmak hayalini gerçekleştiriyor. Taksit ödemelerinde sağlanan kolaylıklarla kendi belirlediğiniz ödeme planlarını oluşturarak hiç peşinata gerek kalmadan kısa sürede yeni bir evin sahibi olabilirsiniz.

Kira Giderlerinden Hemen Kurtulun

Tasarruf AŞ tarafından sunulan ödeme kolaylığı ile kiracıya ev sahibi olmanın fırsatları sunuluyor. Kiradan kurtulmak düşüncesinde olanlar, kira için ödenen tutarları yeni evlerinin taksitine ödeyerek ev sahibi oluyor. Faiz ve ara ödeme yapmadan, ödemiş olduğunuz her taksit, gerçek değeri belirlenen evinizin borcundan düşülüyor. Zorlanmadan ödeyebileceğiniz koşulları belirleyerek taksitle ev sahibi olabiliyorsunuz.

Araba İçin Faiz Ödemeyin

Tasarruf AŞ araba almak isteyenlere de ayrıcalıklar tanıyor. Beğendiğiniz marka ve modelde arabanın değeri ne olursa olsun faizsiz araba almak isteyen herkes Tasarruf AŞ olanaklarını kullanabilir. Senetle araba sahibi olmanın daha kolay bir yöntemi Tasarruf AŞ ayrıcalıklarını kullanarak faiz ve koşul olmadan araba almaktır. Arabanızın taksitlerini gelir durumunuza göre belirleyerek faizsiz şekilde ödüyorsunuz.

Tasarruf AŞ Avantajlarını Yakalayın

Tasarruf AŞ araba veya ev almak isteyenlere büyük avantajlar sunuyor.

Tasarruf AŞ’nin ev ve araba almak isteyenlere sunmuş olduğu avantajlardan bir kısmı;

  • Faizsiz olması
  • Ara ödemesiz olması
  • Kefil veya Koşulsuz olması
  • Peşinatsız olması
  • Ödeme kolaylığı
  • Dosya veya masrafın olmaması

Şeklinde sıralamak mümkündür. Ev veya arabanızı alırken ödeme planlarınızı kendinizin oluşturması ise büyük bir avantajdır. Kiradan kurtulmak isteyen ve araba sahibi olmak isteyen herkese Tasarruf AŞ en büyük avantajları sağlıyor.