Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile Faizsiz Ev ve Araba Sahibi...

Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile Faizsiz Ev ve Araba Sahibi Olun

tasarrufla-ev-ve-araba-alma-yontemleri-ile-faizsiz-ev-ve-araba-sahibi-olun

Tasarruf herkes için uygulanması gereken bir davranıştır. Ekonomik koşullar dikkate alındığında hayat standartlarımızı korumak için en uygun yöntem tasarruf yapmaktır. Tasarruf yapmak için yapılabilecek en önemli gider olan kiradan kurtulmak olmalıdır.

Hem kiradan kurtulmak hem de bu kira giderinin taksit olarak yeni evinizin borcundan düşmesini sağlamak için Tasarruf AŞ büyük bir fırsat sunuyor. Üstelik yeni evinizin bedelini öderken hiçbir faiz ödemiyorsunuz. Bu yöntemle kira öder gibi kendi evinizin borcunu ödeyebiliyorsunuz.

Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak artık herkes için çok kolay hale geliyor. Emlakçılarla, bankalarla ve masraflarla uğraşmadan Türkiye’nin her yerinden faizsiz bir şekilde taDestekksitle ev alanın yolunu Tasarruf AŞ açıyor. Tasarruf AŞ kiracıya ev sahibi olmanın yolunu kira öder gibi taksitlerle kendi evinin borcunu ödeyebilmesiyle sağlıyor. Ayrıca ödemede sağladığı olanaklar da oldukça geniş. Mesela ödemek istediğiniz taksit tutarını bütçenize uygun olarak ayarlayabiliyorsunuz. Tasarruf AŞ ödemek istediğiniz vadeyi de sizin belirlemenize yardımcı olarak ev sahibi olmanız için her türlü imkanı sağlıyor.

Tasarrufla Araba Alabilirsiniz

Tasarruf AŞ arabam yok, alacak peşinatım da yok diyenlerin yardımına koşuyor. Faizsiz araba sahibi olmak isteyen herkes kendi belirlediği taksitlerle hayalini kurduğu arabaya sahip olabiliyor. Siz beğendiğiniz arabayı seçin ve düzenlenecek bir senetle araba alarak belirlediğiniz koşullarda taksitlerle ödeyin. Böylece yeni arabanıza faiz ve komisyon ödemeden avantajlı bir şekilde sahip olun ve arabanızın keyfini sürün.

Tasarrufla Avantajları Yakalayın

Taksitle ev al ya da belirlediğin koşullarda arabanı al Tasarruf AŞ ayrıcalıklarıyla kazançlı çık.

Tasarruf AŞ yeni araba veya ev almak isteyen herkesi;

  • Faiz yükünden
  • Komisyondan
  • Ara ödemeden
  • Masraflardan
  • Kefil ve koşullardan

Kurtaran birçok avantaj sunuyor. Üstelik alacağınız arabaya veya eve peşinat sorunlarınızı da ortadan kaldırıyor. Tasarruf AŞ herkesi ev sahibi yapmak için çıktığı yolda isteyen herkesi peşinatsız ev sahibi yapıyor. Ev veya araba almak için yüksek faiz oranlarına ve masraflara katlanmak istemiyorsanız hemen Tasarruf AŞ ile tanışın.