Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile İsteyene Hiç Peşinatsız Ev ve...

Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile İsteyene Hiç Peşinatsız Ev ve Araba Sahibi Olabilir

Tasarruf yaparak bir kenara ayırmaya çalıştığınız tutarları ev almak için değerlendirebilirsiniz. Tasarruf AŞ hiç peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlere aradıkları fırsatı sunuyor. Hiç peşinat ödemeden taksitle ev al ya da beğendiğin arabayı alarak kendi belirlediğin taksitlerle öde. Tasarruf AŞ’nin herkese uygun ödeme kolaylığı sağladığı projelerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tasarruf AŞ peşinatsız ev veya araba almak isteyenlere faizsiz uygulamalar yapıyor.

Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak isteyenlerin tasarruf yaparak bu amaçlarına ulaşmalarında öncelikle faizsiz ev sahibi olma yöntemlerini değerlendirmesi önemlidir. Çünkü tasarruf ve faiz birbirine zıt kavramlardır. Alacağınız bir ev veya araba için neredeyse iki katı kadar faiz ödemek yaptığınız tasarrufun buharlaşması anlamına gelmektedir. Bu sebeple taksitle ev almak isteyenlere Tasarruf AŞ hiçbir faiz uygulaması yapmıyor. Tasarruf AŞ’den ev almak isteyenlere ara ödeme, peşinat ve dosya masrafları gibi birçok giderden de tasarruf yapmaları sağlanıyor.

Faiz Ödemeden Arabanızı Alın

Faizsiz araba almak isteyenlere Tasarruf AŞ istedikleri fırsatı sunuyor. Tasarruf AŞ peşinat olmadan istediğiniz arabayı kendi belirlediğiniz taksitlerle almanızı sağlıyor. Markası, modeli, donanımı ve fiyatı ne olursa olsun senetle araba almak yerine Tasarruf AŞ’nin sağladığı ödeme avantajını değerlendirerek taksitle ve faizsiz bir şekilde arabanızı alabilirsiniz. Üstelik alacağınız araba için komisyon, dosya masrafı ve ipotek gibi masraflara da gerek kalmıyor.

Kiradan Kısa Sürede Kurtulun

Tasarruf AŞ olanaklarını kiradan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz. Tasarruf AŞ tüm kiracıların kira öder gibi taksitler ödeyerek ev sahibi olmasını sağlıyor. Kira bedelini veya daha düşük bedeller belirleyerek faizsiz ödeme kolaylığı ile kısa sürede kiradan kurtularak kendi evinize yerleşebilirsiniz.

 

Tasarruf AŞ Avantajlarını Değerlendirin

Her kuruşun değerli olduğu günümüz ekonomik koşullarında ağır faiz yüklerinden kurtularak ev almak çok kolay. Kiracıya ev sahibi olmanın avantajlı yolunu Tasarruf AŞ sunuyor.

Başlıca avantajlar ise;

  • Faizsiz olması
  • Ara ödemesiz
  • Peşinatsız
  • Masrafsız
  • Koşul ve kefil olmadan

Kendi belirlediğiniz ödeme planlarıyla Tasarruf AŞ ev sahibi olmanızı sağlıyor.