Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri İle Kısa Sürede Faizsiz Ev ve...

Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri İle Kısa Sürede Faizsiz Ev ve Araba Sahibi Olabilirsiniz

tasarrufla-ev-ve-araba-alma-yontemleri-ile-kisa-surede-faizsiz-ev-ve-araba-sahibi-olabilirsiniz

Tasarruf yapabildiğiniz tutarlarda taksit ödeyerek faizsiz araba ve ev sahibi olabilirsiniz. Tasarruf AŞ herkese ve özellikle kiracıya ev sahibi olması için büyük bir fırsat sunuyor. Her ay gelirlerinizden yaptığınız tasarrufları faizsiz araba ve ev almak için ödeyerek yatırıma dönüştürmek mümkün. Tasarruf AŞ’den ister taksitle ev al ister se araba al hiç faiz uygulanmıyor. Herkes kira öder gibi taksitlerle yeni evinin borcunu ödeyerek büyük bir yatırım olanağı buluyor.

Taksitle Ev

Ödeyebileceğiniz taksitleri kendiniz belirleyerek taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Hem de almak istediğiniz evin gerçek değerini öderken;

  • Faiz yükünden kurtulabilir
  • Peşinatsız ödeyebilir
  • Komisyon ve masraf ödemez
  • Ara ödeme yapmaz
  • Koşul ve kefil olmadan

Yeni evinize kısa sürede yerleşebilirsiniz. Tasarruf AŞ kiradan kurtulmak isteyen tüm kiracıların ev sahibi olmasını sağlıyor.

Tasarrufla Arabanızı Alın

Tasarruf AŞ’den yaptığınız tasarruflarla faizsiz araba alabiliyorsunuz. Kredi kullanarak yüksek faizler ödemek yerine ödemek istediğiniz tutarı belirleyerek senetle araba sahibi olma ayrıcalığına Tasarruf AŞ olanakları ile kavuşabilirsiniz. Üstelik almak istediğiniz arabanın markası, tutarı, modeli ve donanımı tamamen sizin tercihinize bırakılmıştır. Hiçbir masraf, faiz veya ara ödeme yapmadan kısa sürede arabanızı alabilirsiniz.

Tasarrufla Kazanmaya Hemen Başlayın

Yaptığınız tasarrufların doğrudan borcunuzdan düştüğü faizsiz ödeme ayrıcalığı ile ev almak düşüncesinde olanlar Tasarruf AŞ sayesinde hemen kazanmaya başlıyor. Tasarruf AŞ ev sahibi olmak isteyen herkese bu ayrıcalıkları tanıyor. Kiracılar taksitle ev sahibi olurken, yatırım yapmak isteyenler de kendi belirledikleri taksitleri ödeyerek faizsiz ev ve araba sahibi olabiliyor.

Peşinatı Dert Etmeyin

Tasarruf AŞ isteyen herkesi ev sahibi yapmak için peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlıyor. Ev veya araba almak isteyenlerin önemli sorunlarından birisi de peşinattır. Peşinatı olmayanlar ev veya araba almak için büyük faiz uygulanan kredileri kullanmayı planlamaktadır. Bir peşinat sorunu dolayısıyla bu kredileri kullanarak alacakları ev veya arabanın iki katı kadar faiz ödenmektedir. Tasarruf AŞ ev ve araba almak isteyenleri faiz yükünden tamamen kurtarıyor.