Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile Küçük Küçük Taksitler Ödeyerek Ev...

Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile Küçük Küçük Taksitler Ödeyerek Ev ve Araba Sahibi Olabilirsiniz

tasarrufla-ev-ve-araba-alma-yontemleri-ile-kucuk-kucuk-taksitler-odeyerek-ev-ve-araba-sahibi-olabilirsiniz

Tasarruf yaparak yaptığınız tasarrufları ev ve araba almak için kullanabilirsiniz. Günümüz koşullarında ev sahibi olmak isteyenler için faizsiz ve taksitle ev almanın kolaylığını sağlıyoruz. Tasarruf AŞ olarak yüksek faizlere, dosya masraflarına ve ara ödemelere son vererek herkesin ev sahibi yapmayı hedefliyoruz. Evininin taksitlerini ve ödemek istediği vadeyi belirleme ayrıcalığıyla sunuyoruz. Kendi belirlediğiniz ödeme planları ile küçük küçük taksitler ödeyerek taksitle ev alabilirsiniz. Almak istediğiniz ev ve araba özelliklerini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Taksitle Ev Al

Belirlediğiniz taksitle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Tasarruf AŞ ayrıcalıklarıyla ister taksitle ev al isterseniz arabanızı alabilirsiniz. Alacağınız ev veya arabanın gerçek değerini taksitlendirerek ödeme kolaylığı sunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinden peşinatsız ev alabilir veya istediğiniz marka ve modelde arabaya taksitle ödeme kolaylığı ile sahip olabilirsiniz. Yüksek faizlerden ve yüksek kiradan kurtulmak isteyen herkes kendi evine kavuşabilir. Yaptığı tasarrufları taksit ödemesine çevirerek birçok kiracıya ev sahibi olma fırsatını ve olanağını sunuyoruz.

Yeni Arabanızın Gerçek Değerini Ödeyin

Faizsiz araba sahibi olmak isteyenler için büyük fırsatlar sunuyoruz. Almak istediğiniz arabanın markası ve modeli ne olursa olsun küçük taksitler ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz. Senetle araba sahibi olmak yerine küçük taksitler ödeyerek faizsiz bir şekilde yeni arabanızı alabilirsiniz. Arabanızın gerçek değerini öder ve bunun dışında dosya masrafları, komisyon, ipotek gibi giderlere katlanmadan arabanızı hemen alabilirsiniz.

Kira Ödemeye Son

Yüksek kira giderlerinden kurtulmak isteyen kiracılar kira giderlerinden daha düşük taksitler ödeyerek ev sahibi olabilir ve hemen kiradan kurtulabilir.

Taksitle ev sahibi olmanın avantajları;

  • Faizsiz
  • Masrafsız
  • Komisyonsuz
  • Ara ödemesiz
  • Peşinatsız

Ev sahibi olmak şeklinde sayılabilir. Kendi belirlediğiniz taksitlerle kira öder gibi yeni evinizin taksitlerini ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Sizde yaptığınız tasarruf tutarı küçük yada büyük olsun taksitlere bağlayarak yeni bir eve sahip olabilirisiniz. Değerini taksitlerle ödeyerek ev almak isteyen herkes kefilsiz ve koşulsuz ev sahibi olabilir.