Ana Sayfa ARABA KAMPANYALARI Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile Tamamen Faizsiz Şekilde Ev ve...

Tasarrufla Ev ve Araba Alma Yöntemleri ile Tamamen Faizsiz Şekilde Ev ve Araba Sahibi Olabilirsiniz

tasarrufla-ev-ve-araba-alma-yontemleri-ile-tamamen-faizsiz-sekilde-ev-ve-araba-sahibi-olabilirsiniz

Tasarruf yapılan miktara bakılmaksızın taksit ödemeleri yaparak faizsiz bir şekilde ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Tasarruf AŞ tarafından toplumun bütün kesimlerine sunulan ayrıcalıklarla kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Ülkemizin her yerinden dilediğiniz genişlikte eve küçük taksitler ödeyerek ve faiz sorunları yaşamadan sahip olmak mümkün. Kiradan kurtulmak isteyen herkes bu fırsatlarla kendi evinin sahibi olabilir. Tasarruf AŞ ile ister taksitle ev al isterse araba hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Peşinatsız Ev

Hiçbir birikimi olmayanlar peşinatsız ev almak için sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilir. Bütçenizden yaptığınız tasarrufların miktarına bakılmaksızın taksit olarak ödeyip tasarrufunuzu hemen yatırıma çevirebilirsiniz. Birikimi olmayan fakat ev sahibi olmak isteyen herkes kendi belirlediği ödeme planlarını oluşturarak kısa zamanda hayallerini gerçeğe çevirebilir. Yüksek bedeller ödeyen kiracıya ev sahibi olabilmesi için büyük bir fırsat sunuyoruz.

Taksitle Arabanızın Gerçek Değerini Ödeyin

Arabası ve birikimi olmayan fakat Faizsiz araba almak isteyenler küçük taksitlerle yeni arabasını alabilir. Alacağınız arabanın markası veya modeline bakılmaksızın arabanın gerçek değerini taksitlerle ödeyerek hemen satın alabilirsiniz. Senetle araba almak yerine ödemek istediğiniz tutar ve vadeleri belirleyerek taksitlerle zorlanmadan araba sahibi olabiliyorsunuz. Arabanızı dosya masrafları, kefil, ipotek ve en önemlisi faiz yükü olamadan alabilirsiniz.

Kiracılara Müjde

Tasarruf AŞ tarafından sunulan kolaylıklarla kiracıya ev alma fırsatı sunuluyor.

Yaşam standartlarınızı düşürmeden kendi belirlediğiniz taksitle ev almanın avantajları;

  • Faiz ödemeden
  • Masraf olmadan
  • Peşinatsız olmadan
  • Komisyonsuz
  • Ara ödemesiz

Yeni evinizi alarak küçük küçük taksitlerle yorulmadan ödeme kolaylığını yakalıyorsunuz.

Ev Alırken Tasarrufun Önemi

Ev almak isteyenler öncelikle tasarruf etmeyi planlamalıdır. Tasarruf edilen tutarların değerini korumak ise bu tasarrufların yatırıma yönlendirilmesi ile mümkündür. Kira ödeyenler için küçük tutarlardaki tasarrufların önemi oldukça büyüktür. Ev alırken kazanmak için bu tasarrufların doğrudan alacağınız evin borcundan düşmesi büyük bir avantajdır. Zaten kısıtlı olan tasarruf tutarlarının yüksek oranlardaki faizleri gitmesi büyük bir kayıp ve ödeme güçlüğü doğurmaktadır. Bu tasarrufların doğru değerlendirilerek dev bir yatırıma dönüşmesini ise Tasarruf AŞ sağlamaktadır.