Ana Sayfa KONUT KREDİSİ Vakıfbank kredi hesaplama ekranı

Vakıfbank kredi hesaplama ekranı

Vakıfbank ,kredi hesaplama ekranı

Vakıfbank kredi hesaplama ekranı işlemi kredi hesaplamaya yarayan bir araçtır. Bu sayede araç, ev ve tüketici kredisi gibi değişik çeşitleri olan kredi hesaplamalarını bu ana ekran üzerinden sağlayabilirsiniz. Size özel hali ile sunulmuş olan ve bununla birlikte Vakıfbank’ ın müşterilerine özel şekli ile sunmuş olduğu tüketici kredisini, taşıt kredisini ya da ev kredisini çekmeden önce bu hesaplama tablosundan yararlanabilirsiniz. Faiz oranına göre değişkenlik göstermesi bunun yanında müşteriye özel seçeneklerin de sunulduğuna yönelik bir işaret olarak karşımıza çıkmaktadır. Vakıfbank kredi hesaplama işlemi yapılarak profesyonel bir şekilde ilerleme kat edilebilir.

Vakıfbank Kredi Hesaplama Ekranı

Vakıfbank kredi hesaplama ekranı ile sizler de çekmek istediğiniz kredi türüne uygun nitelikte kredinizi hesaplayabilirsiniz. Son dönemin ev kredisi faiz oranlarından yararlanabilir ve vadeyi düşük tutarak sizler de faiz oranı taksit oranı doğru orantısından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank ev kredisi çekim gücünüze, kredinin çıkmasına uygun olarak taksitlendirilir ve müşteriye iletilir.

Ev Kredisi Nasıl Verilir?

Ev kredisi verilirken öncelikli olarak, kredi çekim talebinde bulunan kişinin kredi notuna bakılır. Kredi notu yüksek olan kişiler ev kredisini kolaylıkla çekebilir. Alınacak olan ev belirlenir. Bu eve ekspertiz çağırılır. Buna uygun şekilde evin değeri belirlenir. Örneğin 300.000 TL değerinde fiyat sunulmuş olan evde ekspertizin raporu 250.000 TL olabilir. O zaman rapora göre bir kredi çıkar. Kalan 50.000 TL yi de müşterinin kendisinin peşinat olarak karşılaması gerekir. Bu sayede ev kredisini çeker ve taksitlendirdiği kredisini de aydan aya kira öder gibi ödemeye başlar. Ev kredisi talepleriniz için Vakıfbank’ ın düşük faiz oranları da bu ölçüde işlem görmektedir. Kredi hesaplama ekranından sizler de ev fiyatına uygun taksit seçeneklerini belirleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Taşıt ve Konut Kredisi Kullanmadan Ev ve Araba Almak İçin Tıklayın