Ana Sayfa ARABA FİYATLARI Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ekranı Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ekranı Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası ,Kredi Hesaplama Ekranı

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası eğitim görmekte olan öğrenciler içinde çok avantajlı krediler ile hizmet vermektedir. Okul ve dershane giderlerinin tamamını kapsayan, üniversite veya kurs eğitimi almak isteyip durumu olmayan vatandaşlar için oldukça cazip gelen bu krediler oldukça fazla şekilde tercih edilmektedir. Genel ihtiyaç kredisi kapsamında kabul edilen bu krediye başvurular sadece şubelerden yapılmaktadır. Okuyan öğrencilerin geleceklerine ara vermemesi için hazırlanan ve vatandaşların kullanımına sunulan bu kredi tipinden yararlanabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları karşılayanlar Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Hesaplama Ekranı üzerinden işlemlerini kontrol edebilirler.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Özellikleri

  • l 60 ay vadeli olacak şekilde başvurular yapılabilir. Kullandırımlar taksitli veya Mevduat hesabıyla yapılmaktadır.
  • l Kredi direk öğrenci veya kurs göreceklere verilmekle birlikte böyle bir gencin eğitim masraflarını üstlenen bir aileye veya çocuğun kendi ailesine de direk olarak verilmektedir.
  • l Kredi için mutlaka şahsi veya maddi olmak üzere teminat gösterilmelidir.
  • l Ayrıca diğer bankalarda veya kredilerde olduğu gibi zorunlu hayat sigortası hizmeti verilmektedir.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Hesaplama Aracı

Ziraat bankasının kendi sitesinden genel ihtiyaçlar kısmına girdikten sonra eğitim kredisi seçeneğini seçerseniz kredi özelliklerinin bulunduğu ekrana gelirsiniz. Bu ekranın sağ üst köşesinde Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Ekranı bağlantısı üzerinden krediniz için yapacağınız tüm işlemleri yönetebileceğiniz ekrana gelirsiniz. Düşük faiz oranlarıyla yapacağınız hesaplamalar oldukça kolaydır. Karşınıza gelen ekranın en üstünde bulunan Tutar sekmesine ihtiyacınız olan parayı yazınız. Onun hemen altında bulunan vade sekmesinden kredinizi en fazla 60 ay olacak şekilde kaç aya böldürmek istediğinizi yazın. Kredi hesaplama işlemi işte bu kadar basit bütün alanları doldurduktan sonra hesaplaya basarak aylık ne kadar ödeme yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Taşıt ve Konut Kredisi Kullanmadan Ev ve Araba Almak İçin Tıklayın